Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Ruja - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

275 000 zł56 m² 4 910,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Jeśli szukasz przestronnego, pełnego uroku mieszkania w cichej i malowniczej okolicy, ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni 56m znajduje się na piętrze w starym,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

259 000 zł43,56 m² 5 945,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w jednej z najbardziej poszukiwanej przez klientów lokalizacji w Legnicy? A może chcesz bezpiecznie ulokować swój kapitał w miejscu, które zapewni ci.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł106,10 m² 8 011,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Klimatyczne 3 -pokojowe w sercu Tarninowa Do sprzedaży eleganckie, stylowe mieszkanie na 2 piętrze w 3-piętrowej kamienicy. ul. Kościuszki, jedna z piękniejszych ulic w Legnicy Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 000 zł58,05 m² 9 388,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartamenty Zakątek Zielona Harmonia Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkań w nowo powstałej, oddanej do użytku inwestycji przy ul. Stefana Batorego w Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł30 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

"Nieruchomości Apartament" Iwona Miłkowska tel.   kawalerka centrum legnicy! Do sprzedaży atrakcyjna kawalerka o pow. 30 m2 na parterze w budynku z lat 80-tych w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł119,05 m² 2 091,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszam do zapoznania się z połową domu w Legnicy przeznaczonego do kapitalnego remontu! Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia: 119.05m2 - Liczba pokoi: 3 - Piętro: 0 i 1 - Stan.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł12 055 m² 340,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:12 055 m²

Do sprzedaży nieruchomość komercyjna w bezpośrednim sąsiedztwie planowanej południowo - wschodniej obwodnicy Legnicy. Idealna pod handel wielkopowierzchniowy, handel hurtowy I detaliczny,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł52,90 m² 4 707 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,9 m2, wymagające generalnego remontu, idealne dla osób, które chcą stworzyć przestrzeń od podstaw. Układ mieszkania : - salon -sypialnia - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł138,60 m² 3 102,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

"Nieruchomości Apartament" Izabella Paprocka   oferta dostępna tylko W naszym biurze! Do sprzedania zadbany dom wolnostojący na dużej działce w Lubiążu! Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

512 000 zł3 200 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki inwestycyjna w atrakcyjnej lokalizacji Na sprzedaż działka dla inwestora o powierzchni 3200 m2 położona w miejscowości Jaroszów w gminie Strzegom, powiecie Świdnickim.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł141,24 m² 4 665,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Do sprzedaży wspaniałe i przestronne mieszkanie dwupoziomowe położone na parterze budynku mieszkalnego w malowniczej miejscowości Mściwojów, powiat jaworski. Lokal mieszkalny stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Ruja

Ruja,dolnośląskie

280 000 zł110 m² 2 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 995 m²

Oferuję na sprzedaż klimatyczny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110 m , położony na dużej, malowniczej działce o powierzchni 3 995 m . Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Ruja

Ruja,dolnośląskie

900 000 zł600 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Posiadłość położona na ogromnej działce 34000m2 otoczonej lasem z dala od wszelkich zabudowań. W skład działki wchodzą: staw (nadający się do oczyszczenia) Las z pięknym.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij